(044) 303-92-30
(093) 170-02-62
(097) 949-25-27
(050) 137-59-09

Час работи:
пн-пт 10-19,
сб, нд - виходні
Контакти

Оптический патчкорд DIGITUS SC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,5m (DK-2522-05/3)

353 грн.
УП-00026029
В наявності
+
Оптический патчкорд DIGITUS SC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,5m (DK-2522-05/3) DK-2522-05/3 Digitus
Производитель:
Digitus
Артикул:
DK-2522-05/3

Не знайдено дописів

Написати відгук

Оплата

  • Безготівковий без ПДВ

    Безналичная оплата на расчетный счет от ФОП
  • Безготівковий з ПДВ для огранізацій

  • Готівка

  • Накладений платіж (Новая Пошта) 10% предоплата

  • Онлайн 2.2% комісія платіжної системи

Доставка

  • Доставка до 'Новой Почты Киев'

    1-2 дня стоимость от

  • Кур'єром по києву лівий берег

    з 10 до 18

  • Кур'єром по києву правий берег

    з 10 до 18

  • Самовивіз офіс Старокиївська 10

Обмен / Возврат

Обмен/возврат в течение 14 дней после покупки