(044) 303-92-30
(093) 170-02-62
(097) 949-25-27
(050) 137-59-09

Время работы:
пн-пт 10.00-19.00
сб, вс - выходной
Контакты

Свіженький трейлер дизельпанкової стратегії Iron Harvest!

2020-06-15
автор Сергей Валюх

Видавництво Deep Silver та німецька студія King Art до дня початку передзамовлень дизельпанкової стратегії Iron Harvest презентували свіженький трейлер. Запуск гри намічений на 1 вересня в версиях для ПК (Steam, Epic Games Store та GOG) PS4 і Xbox One.

Вартість попереднього замовлення становить 699 грн за базову версію і 969 грн за Deluxe Edition. В якості бонусу в обох випадках покупці додатково отримають саудтрек, ARTBook та набір SKIN-ів. В Deluxe Edition також обіцяють додаткову міні-компанію та безкоштовне отримання майбутніх DLC з годинами ігрового процесу. Для консолів передзамовлення поки що не доступні.

Iron Harvest - це стратегія в режимі реального часу, дія якої відбувається в альтернативній реальності 1920+ відразу після завершення Світової війни. Ця гра дасть Вам можливість керувати величезними дізельпанк-роботами. Крім приголомшливих одиночних і спільних кампаній, Ви знайдете тут динамічні яскраві бої, які припадуть до душі шанувальникам мультиплеєра.

Поки Європа відновлюється після жорстоких боїв Світової війни, науково-технічний прогрес накладає свій відбиток на усталені традиції. Міста піднімаються з руїн, а в сільській місцевості починається епоха Iron Harvest. Селяни знаходять залишки грандіозних крокуючих роботів, які воювали на полях битв Світової війни.

Серед триваючого хаосу виникає нова загроза, яка ставить під сумнів подальше існування Європи. Діючі потай сили роблять все можливе, щоб внести розлад у життя цілих країн, і сповнені рішучості знову розпалити пожежу війни, щоб захопити владу над світом.


Джерело: Epic Games Store

Комментарии

Сообщения не найдены

Написать отзыв